مهندسی و بازرگانی آرزین توان صنعت

درباره ما

شرکت ” آرزین توان صنعت “یک شرکت مهندسی بازرگانی است که از سال ۱۳۸۸ توسط متخصصین فنی در زمینه برق ، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی با سالها تجربه و ارتباط مستقیم با سیستم ها و قطعات مربوطه ، فعالیت خود را در راستای ارتقاء سطح کیفی تجهیزات و استانداردهای بین المللی آغاز کرده است . در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از کادر فروش ، فنی ، تعمیرات ، آموزش و همچنین اجرای پروژه و با دارا بودن کارگاهی مجهز به همراه ادوات و تجهیزات پیشرفته ، آمادگی خود را در خصوص ارائه خدمات و تولید در حداقل زمان ممکن اعلام می دارد.

خدماتی که توسط شرکت آرزین توان صنعت ارائه می گردد مشتمل بر دپارتمان های زیر است:

دپارتمان فروش

در دپارتمان فروش ، ملاک اصلی این شرکت کیفیت محصولات بوده و سعی بر این است تا نیازهای مشتری از محصولات شرکت های معتبر تهیه گردد ، بر همین اساس این شرکت نماینده رسمی محصولات اتوماسیون صنعتی (PLC,HMI,AC DRIVE,SOFT STARTER,SERVO SYSTEM) در ایران بوده ، همچنین این شرکت ارائه دهنده تجهیزات اتوماسیون و درایو SIEMENS AG آلمان نیز می باشد.

دپارتمان طراحی و تولید

در دپارتمان طراحی و تولید فعالیت ها به سه بخش تقسیم شده است:

  • طراحی و تولید انواع تابلوهای برق و کنترل
  • طراحی و تولید انواع ست های آموزشی در زمینه اتوماسیون صنعتی
  • طراحی و تولید انواع سیستم های Embedded و Integrated مبتنی بر میکرو کنترلرهای PIC,AVR,XMega,dcPIC,ARM

دپارتمان فنی مهندسی

در دپارتمان فنی مهندسی ، این شرکت با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و کار آزموده ، در زمینه های مختلف به طراحی سیستم های کنترل می پردازد و در اجرای پروژه های صنعتی در کنار شما خواهد بود ، همچنین مشاوره و آموزش قبل از خرید و ارائه خدمات پس از فروش را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است ، این دپارتمان مشتمل بر سه بخش زیر می باشد:

  • انجام پروژه
  • تعمیرات تخصصی
  • آموزش